شون اسپانسر روز جهانی ام اس

شون اسپانسر روز جهانی “ام اس” در ایران همه ساله روز جهانی ام ‌اس در آخرین چهارشنبه ماه می برگزار می‌شود که امسال مصادف با ۹ خردادماه است.ولی به دلیل هم‌زمان شدن این روز با ماه مبارک رمضان، برنامه‌های روز جهانی ام ‌اس با تأخیر و پس از ماه مبارک برگزار میشود که از ۲۸ خرداد تا ۱۵ تیرماه ۹۷ ادامه خواهد داشت .

برنامه‌هایی همچون برگزاری جشنواره‌های فرهنگی ـ هنری، المپیاد ورزشی، پیاده‌روی‌های خانوادگی، دوچرخه سواری در سطح شهر، ساخت پازل با بیش از ۷۰ هزار قطعه به نشانه تعداد مبتلایان به ام‌ اس و برگزاری مسابقات مختلف از جمله برنامه‌های اختصاص‌ یافته در این ایام است. در این بین بسیاری از برند ها و شرکت ها حمایت خود را از این جشنواره ها اعلام کرده و حضور پررنگی در این مراسم داشتند.از جمله این جشنواره ها.

همایش دوچرخه سواری در روز پنجشنبه ۹/۴/۱۳۹۷ میباشد که از محل ساختمان انجمن بیماران ام اس با شعار «به هم نزدیک‌تر شویم تا به ام‌اس خاتمه دهیم»، شروع و تا بوستان لاله و بالعکس ادامه داشت. هدف از انتخاب این شعار، نزدیک کردن همه افراد اعم از متخصصان، پزشکان، چهره‌های فرهنگی، هنری، علمی، ورزشی و همچنین همه مردم بوده و در توان خود نقش لازم را در جهت کمک به مبتلایان به ام‌ اس و شناخت بیشتر ام‌ اس انجام دهند.

برند آرایشی و بهداشتی شون همچون سنوات قبل و با نگرش ایجاد فضایی سالم در جامعه و حمایت از بیماران خاص در این مراسم حضور داشت .در پایان این مراسم برند شون نیز هدایایی به شرکت کنندگان اهدا کرد. هدایای برند شون سه دستگاه دوچرخه شهری میباشد که در جهت اعتلای فرهنگ دوچرخه سواری و ایجاد تحرک در بین افراد جامعه خواهد بود و در نتیجه جامعه ای عاری از اینگونه بیماری های خاص داشته باشیم.

#روز_جهانی_ام_اس #شون #دوچرخه #دوچرخه_سواری #ایران #تهران #پارک_لاله