معرفی دئورولان های شون

rollan

rollan

معرفی دئورولان های شون

تعریق فرآیندی برای تنظیم دمای بدن است. زمانی که عرق محیطی برای تکثیر باکتری ها شود، ایجاد  بوی بد و ناخوشایند می کند. بهترین روش برای مبارزه با بوی بدن پیشگیری از وقوع آن است و برای بسیاری از افراد رعایت صحیح بهداشت، یعنی شستشوی مرتب بدن و استفاده از مواد ضد تعریق کفایت می کند.

بهترین زمان برای استفاده از مواد خوشبوکننده و ضد تعریق در زیر بغل بعد از استحمام است، زیرا این مواد مجاری غدد را می بندند و موجب کاهش تعریق در طول روز می شوند. نکته حائز اهمیت این است که مام های خوشبوکننده باید روی پوست سالم مورد استفاده قرار گیرند و اگر قسمتی از پوست بدن دارای زخم یا خراشیدگی است، نباید این مواد را در آن قسمت ها به کار برد.

با توجه به این که ضد عرقها از تعریق جلوگیری می کنند همواره این سوال مطرح است که آیا استفاده از این محصولات برای بدن ضرر ندارد؟

در پاسخ به این سوال توجه به این نکته ضروری است که سطح پوست زیر بغل کمتر از یک درصد سطح کل پوست بدن را تشکیل می دهد، بنابراین عرق نکردن این ناحیه تاثیر چندانی در کنترل دمای بدن نخواهد داشت. از طرفی، باید به این نکته توجه کرد که یک فرآورده ضد عرق هیچگاه به طور کامل مانع تعریق ناحیه مورد استفاده  نمی گردد. مثلا میزان کاهش عرق در یک محصول ضد عرق تقریبا حدود ۵۰% گزارش شده است. از این رو ضد عرقها می توانند حتی به طور روزانه و بدون هیچ نگرانی مصرف شوند.

ضد عرق زنانه یا مردانه چه تفاوتی با هم دارند؟

اصولاً تفاوتی میان محصولات ضد عرق زنانه و مردانه وجود ندارد و ترکیبات شیمیایی هر دو یکی است، فقط بوی آنها مطابق سلیقه آقایان و بانوان متفاوت است. اسپری ها و مام های مردانه اغلب بوی تندتری دارند، ولی انواع زنانه آن رایحه های ملایم تری دارند.

آیا مصرف ضد عرق برای کودکان توصیه می شود؟

کودکان معمولا با مشکل تعریق زیاد و بوی بد بدن روبرو نیستند، بنابراین نیازی به استفاده از این محصولات ندارند.

آیا ممکن است کسی با استفاده از مام رول در زیر بغلش دچار حساسیت و خارش شود؟

از آنجا که درجه حساسیت پوست افراد متفاوت است، امکان بروز چنین حساسیتی با هر ترکیبی وجود دارد و لازمه درمان این مشکل، قطع مصرف محصول و درمان اختصاصی است. شایع ترین عارضه ای که در این مورد ممکن است ایجاد شود، درماتیت های (التهاب های) موضعی ناشی از تحریک پوستی توسط این محصولات است که با کاهش دفعات مصرف یا استفاده از ترکیبات ملایم تر و نیز استفاده از آن در پوست بدون عرق و به خصوص شب ها که عرق کردن کمتر است، می تواند باعث تاثیر بیشتر و عوارض کمتر شود. بنابراین به این افراد توصیه می شود از مصرف محصول های ضد تعریق به دفعات مکرر و نیز در سطح وسیع و روی پوست عرق کرده پرهیز کنند.

با دئورولان های شون بیشتر آشنا شوید

دئورولان های زنانه

رولان پینک پرنسس

رولان پینک پرنسس

دئورولان پینک پرنسس

این دئورولان ترکیبی از رایحه دلنشین آب میوه های خوشمزه و آبدار مانند هلو، آلو و انگور سیاه است. این عطر دلچسب در پایان با بوی چوب سدر، مشک و گیاه وانیل همراه شده است

مام رول تندرلیف شون

رولان تندر لیف SCHON

دئورولان تندر لیف

دئورولان تندر لیف رایحه خنک گلها و برگ های سبز گیاهان جنگل را تداعی می کند. بوییدن آن به ما حس شادابی و لطافت می دهد.

رولان سیلک پتال شون

رولان سیلک پتال SCHON

دئورولان سیلک پتال

نت های اولیه دئورولان سیلک پتال، رایحه سیب سبز و مرکبات تازه مثل لیمو ترش است که مشام را می نوازند. در انتها عطر آن با بوی شیرین وانیل و رایحه چوبی همراه می شود.

رولان هیون فلاور

مام رول هیون فلاور

دئورولان هون فلاور

رایحه آغازین این دئورولان ترکیب گل ها و میوه های تازه است. حس شیرینی میوه ها همراه با عطر میوه های تازه انرژی بخش بوده و این دئورولان را منحصر به فرد کرده است

دئورولان های مردانه

مام رول بلک فارست شون

رولان بلک فارست SCHON

دئورولان  بلک فارست

عصاره­ های گیاهی و تلفیق شگفت ­انگیزی از رایحه گل­های وحشی جنگل همراه با رایحه چوبی دلنشین در این دئورول بلک فارست همراه شده اند

رولان فرش بامبو

رولان فرش بامبو

دئورولان فرش بامبو

رایحه­ شگفت­ انگیز مرکبات، گل­ها و چوب  و همچنین حس تازگی گیاه بامبو در این دئورولان مشام را می نوازند.